Hrabica Miroslav

Hosté Léčivého divadla Gabriely Filippi - Miroslav Hrabica

23.12.2019 12:40
Ve vánočním čase byl hostem Léčivého divadla oblíbený spisovatel a léčitel ing.Miroslav Hrabica. Své čtenáře, posluchače, diváky vede k životu v lásce, skromnosti a Boží moudrosti. Umí se o sebe podělit se všemi, kteří ve svém životě tápou anebo se potýkají s nemocí. Jak? Jeho telefonní číslo je veřejný poklad a jeho empatie k druhým - velký dar. Z veřejného života pomalu odchází, aby mohl pečovat o svou nemocnou ženu Evičku a také vše ze sebe a skrze sebe vložil do svých knih, knižních bestsellerů o zdraví a duchovním růstu. Když si v nich čtenáři čtou a listují, uzdravují se na těle i na duši. Takové bylo i naše vánoční povídání v Léčivém divadle. Plné klidu, lásky a moudrých rad do života nejenom o vánocích. Miroslav Hrabica: "Prosím vás o jediné, prosím vás o lásku. Když máte a žijete lásku, ostatní již přijde samo a na vaší tváři vyjde nové krásné slunce"

Hosté Léčivého divadla Gabriely Filippi - Miroslav Hrabica & Mario Kubec

25.05.2018 20:19
Ing. Miroslav Hrabica patří mezi léčitelské legendy, osobnosti, které celý svůj život slouží a pomáhají druhým lidem k uzdravení a poznání. Nejžádanější kniha "Co nám tělo říká", kterou napsal, pojednává o cca 330 onemocněních lidského těla a předestírá jednání, které zvyšuje pravděpodobnost jejich výskytu a ukazuje možnou cestu k nápravě. Pokorně a moudře sdílel svá lidská poznání smyslu života a příčin lidských nemocí a utrpení i divákům Léčivého divadla, tentokrát v Havlíčkově Brodě.

Od hlavy až k patám (průlet lidským tělem a zdravím)

24.12.2014 21:16

Rodina, vzťahy a duševné zdravie

22.11.2011 21:12
Liečiteľ a autor kníh o zdraví a ľudskom hľadaní zmyslu života Miroslav Hrabica si našiel čas pre nás a našich divákov a podelil sa o svoje skúsenosti. Z jeho slov môžme cítiť hlbokú znalosť pomerov v rodinách a vzťahoch, ako aj schopnosť riešiť mnohé z telesných i duševných problémov. To najsilnejšie čo však z neho vyžaruje je láska k človeku, častokrát schovaná za drsnejšie slová a gestá, ale stále prítomná. A to je známka vysokých duchovných kvalít.